ارتقا رتبه گوگل

طراحی حرفه ای وب سایت سئو وب سایت

ارتقا رتبه سایت در گوگل چیست؟

گوگل غول موتورهای جستجوگر اینترنتی است و حدود ۸۰ درصد از سرچ ها توسط موتور جستجوی گوگل انجام می‌شود. به مجموعه فعالیت‌ها، آماده سازی ها و تنظیماتی که بر روی سایت انجام می شود تا سایت در نتایج جستجوی صفحه اول گوگل قرار بگیرد، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می گویند. سئو تکنیک‌ها و شگردهایی است که با استفاده از آن ها می‌توانید موفق به ارتقا رتبه  گوگل سایت خود بشوید.

چرا رتبه سایت و ارتقاء رتبه سایت در گوگل مهم است؟

سئو وب سایت

این روزها همه کارها با اینترنت انجام می‌شود و کسی برای خرید کردن یا جستجوی معنی لغت سراغ مرجعی جز گوگل نمی‌رود. با وجود اینکه گوگل تنها موتور جستجوگر اینترنتی نیست که می‌تواند پاسخ سوال‌هایتان را به شما بگوید، اولین گزینه شما هم جستجو در گوگل است. فعل «گوگل کردن» به معنی جستجو کردن می‌تواند نشان دهنده این حقیقت باشد که گوگل یک مرجع آگاهی معتبر است؛ بنابراین اهمیت دارد که گوگل شما و کسب و کارتان را بشناسد تا در نتایج جستجوی گوگل، نمایش داده بشوید. ارتقا رتبه سایت در گوگل، ناظر به این فرایند است. در واقع شما در اینترنت دیده نمی‌شوید مگر آنکه به فکر ارتقا رتبه سایت خود در گوگل باشید.

سئو وب سایت

مزایای ارتقای رتبه سایت در گوگل چیست؟

مسلما افزایش رتبه سایت در گوگل به معنی موفق تر شدن کسب و کار شماست؛ زیرا کاربران زیادی از سایت شما بازدید می کنند و موفق به فروش محصولات و خدمات خود می شوید. همچنین می‌توانید از رقبا پیشی بگیرید و سهم خود را در حوزه کاری خود، افزایش دهید.
همچنین اگر در حوزه آفلاین فعالیت خود را شروع کرده باشید، می دانید که کسب اعتبار میان رقبایی که سابقه بیشتری از شما دارند، چقدر دشوار است؛ بنابراین با هزینه ای کمتر، می توانید جایگاه خود را در میان کسب و کارهای مبتنی بر اینترنت ارتقا دهید و پس از ارتقا رتبه سایت در گوگل، از بابت پیدا کردن مشتری، آسوده خاطر باشید. تبلیغات اینترنتی کم هزینه تر است و بازخورد بهتری دارد.

طراحی حرفه ای وب سایت سئو وب سایت

مراحل ارتقا رتبه سایت با توجه به استانداردهای تیم سئو و سایت ارزان چیست؟

۱. مرحله کنترل فنی تنظیمات سایت

۲. تحلیل رقبا و استخراج کلمات کلیدی

۳. لینک سازی اصولی

ارتباط با پشتیبان
ارسال از طریق واتساپ