سئو وب سایت

سئو وب سایت

سئو کوتاه شده کلمات انگلیسی  (Search Engine Optimization) سئو سایت است . که به معنای سئو کردن سایت در گوگل  یا  موتورهای جستجو می باشد .
به عبارتی به سئو سایت می توان گفت  فرآیندی است که منجر می شود آدرس یک سایت اینترنتی در بالاترین نتایج یک موتور جستجو قرار گیرد .
اگر شما وب سایتی را طراحی کرده باشید و عمل بهینه سازی سایت  آن سایت را انجام نداده باشید به نتبجه ی مطلوبی از بازدید دست نخواهید یافت،به عنوان مثال بیشتر مردم هنگام جستجو در گوگل و یاهو ، فقط به صفحه اول نتایج جستجو صفحه گوگل  نگاه می کنند .
بنابراین برای داشتن ترافیک بالا ، این مسأله ضروری است که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد. تا بتوانید بازدید کنندگان بیشتری را داشته باشید.
به یاد داشته باشید سایت های موفق ترند که برای موتورهای جستجو بهتر سئو سازی  شده باشند و برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند .

خدمات سئو

معمولا بیش از 85 درصد ورودی سایت ها از طریق موتور های جستجو گر می باشد. همانطور که می دانید هر موتور جستجو گر دارای الگوریتم خاصی برای جستجو می باشد و این الگوریتم به طور متوالی هر چند مدت یکبار تغییر می کند . بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. هدف شما از برپایی یک سایت اینترنتی فقط حضور در این دهکده جهانی نیست ، بلکه می کوشید بخشی از فروش و خدمات خود را بر بستر اینترنت ارائه نمایید .

تیم طراحی سایت و سئو ارزان ، تیمی فعال در زمینه آموزش و بکارگیری بهترین روش برای بهینه سازی سایت و نمایش آن در صدر جستجو ها می باشند . این تیم می کوشد تا با طراحی سایت با بالاترین کیفیت ، بهینه سازی وب سایت طراحی شده در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند و شما را در مدت زمان کمتر، به بیشترین سود برساند

سئو وب سایت

برای رسیدن به سئو ی خوب نباید کلمات خیلی کلی و جنرال را انتخاب کنید
برای رسیدن به رتبه های بالا با کلماتی از قبیل “جهاد کشاورزی” کار سختی را پیش رو نخواهید داشت اما در عوض می توانید با کلمه “سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان” با تلاش کمتری ترافیک مرتبط تری را به سایت خود ارجاع دهید اگر شما در هرمزگان سرویس می دهید.

تقویت سئو

برای تقویت سئو ی سایت  خود در روال بهینه سازی وب سایت خود سعی نکنید با تکرار بیش از منطق یک کلمه خود را در رتبه های بالای موتورهای جستجو قرار دهید
این روش امروزه اصطلاحا اسپم نامیده می شودسعی نکنید با تکرار کلماتی در انتهای وب سایت خود موتور های جستجو را گول بزنید .یا حتی با همرنگ کردن متن با پس زمینه حتی نمی توانید  .به بهینه سازی وب سایت خود کمک کنید

سئو کلاه سفید

تکنیکهای سئو ( SEO را می توان به دو گروه گسترده دسته بندی نمود :

تکنیکهایی که موتورهای جستجو به عنوان طرح خوب پیشنهاد می دهند و تکنیکهایی که موتورهای جستجو تأیید نمی کنند. موتورهای جستجو گر مانند گوگل  سعی در به حداقل رساندن اثرات تکنیکهای دسته دوم و علی الخصوص Spamdexing  را دارند. برخی از گزارشگران صنعتی این روشها را دسته بندی کرده و متخصصین یا از آنها بعنوان SEO کلاه سفید یا SEO کلاه مشکی استفاده کرده اند. کلاه سفید ها تمایل دارند نتایجی را دارای مدت ماندگاری بیشتری باشند را ارائه دهند در حالیکه کلاه مشکی ها پیش بینی می کنند که به محض اینکه موتورهای جستجو متوجه اهداف آنها شوند، سایتهایشان را به طور موقت و یا دائم ممنوع و منع می کنند.

سئو وب سایت

سئو با روش کلک

روش SEO به شرطی کلاه سفید تلقی می گردد که مطابق رهنمودهای موتورهای جستجو باشد و شامل هیچ فریبکاری نباشد. به دلیل اینکه رهنمودهای موتور جستجو به عنوان یک سری قوانین و اصول نوشته نشده اند، مطلب ذکر شده از اهمیت بالائی برخوردار است. SEO کلاه سفید تنها در مورد پیروی از رهنمودها نیست، بلکه تضمین می نماید محتوایی را که یک موتور جستجو index و در نتیجه رتبه بندی می کند، همان محتوایی است که کاربر مشاهده می نماید. هدف کلاه سفید در واقع به عنوان تهیه محتوایی برای کاربران و نه برای موتورهای جستجو و در نهایت قابل دسترس ساختن محتوا برای spiderها به جای منحرف ساختن الگوریتم از رسیدن به هدفش است.

مراحـل انجام پروژه‌های سئـو توسط تیم

طراحی سایت و سئو ارزان:

گام اول

آنالیز وب سایت جهت بررسی سطح کیفی رعایت شده در اصول سئو

گام دوم

بررسی و تحلیل کلمات کلیدی و مشاوره های لازم
.

گام سوم

تنظیم قرارداد


.

گام چهارم

شروع قرارداد


.

گام پنجم

ارسال گزارش هفتگی به کارفرما تا زمان رسیدن به رتبه مورد نظر

مهم‌ترین اقدامات مربوط به بهینه‌سازی که توسط تیم طراحی سایت و سئو ارزان انجام می‌شود:

آنالیز وب سایت

(کدنویسی-محتوا- اصول سئو onpage)

و اصلاحات لازم تا رسیدن به سطح کیفی لازم

تولید محتوای مناسب جهت بسترسازی برای اقدامات بعدی

اقدامات سئو offpage: راه اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تهیه بک لینک‌های لازم مطابق با اصول و قواعد پیشرفته همگام با موتورهای جستجو و ...

انجام اقدامات ویژه تیم طراحی سایت و سئو ارزان

ارتباط با پشتیبان
ارسال از طریق واتساپ